Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Martin Jutstra
Martin Jutstra
Directeur

MJutstra@ruyne.nl

Jans Blaauw
Jans Blaauw
Verkoopleider

JBlaauw@ruyne.nl

Lars Hulsebosch
Lars Hulsebosch
Verkoopadviseur

LHulsebosch@ruyne.nl

Aron Luttmer
Aron Luttmer
Verkoopadviseur

aluttmer@ruyne.nl

Leonie Mensen
Leonie Mensen
Specialist bedrijfsauto's | accountmanager Mobiliteitslease Drenthe

lmensen@autolunenborg.nl

Hendri Dierkes
Hendri Dierkes
Specialist zakelijkemarkt | Accountmanager Mobiliteitslease Drenthe

info@mobiliteitsleasedrenthe.nl

Dirk-Jan Blokzijl
Dirk-Jan Blokzijl
Service adviseur en Magazijn

DBlokzijl@ruyne.nl

Erwin Groenhout
Erwin Groenhout
Service Adviseur

egroenhout@ruyne.nl

Marcel Koster
Marcel Koster
Controller en ICT

MKoster@ruyne.nl

Annoeska Boer
Annoeska Boer
Telefonie en administratie

administratie@ruyne.nl

Harm Eesinge
Harm Eesinge
Autotechnicus

 

Marco Frijlink
Marco Frijlink
Autotechnicus

Mike Woppenkamp
Mike Woppenkamp
Autotechnicus

Dennis Hoogeveen
Dennis Hoogeveen
Autotechnicus

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.